Buduj z drewna, projektuj z Dietrich's

3D CAD/CAM-Software dla konstrukcji drewnianych

Jeśli wyzwaniem jest budowanie konstrukcji drewnianych w sposób bardziej efektywny i bardziej ekonomiczny to system Dietrich's 3D CAD/CAM oferuje najlepsze rozwiązania. Dzięki szerokiemu spektrum oferowanych modułów współpracujemy efektywnie zarówno z małymi firmami ciesielsko - dekarskimi, firmami budującymi domy drewniane oraz fabrykami domów drewnianych produkującymi na skalę przemysłową. Co więcej, rozwiązania Dietrich's mają reputację dopasowanych do potrzeb i oczekiwań klientów ...

Witamy w świecie konstrukcji drewnianych Dietrich's

Otwarte Dni Drewna - Politechnika Gdańska

Stowarzyszenie Dom Drewniany oraz Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Gdańskiej organizują Ogólnopolskie Dni Drewna w dniach 06 marca 2019 r., które odbędą się w Gdańsku w gmachu głównym Politechniki Gdańskiej.

Czytaj więcej

Dietrich's 3D CAD/CAM wersja V 19.

Tradycyjnie z początkiem nowego roku planowana jest dostawa nowej wersji programu Dietrich's 3D CAD/CAM. Premiera Dietrich's 3D CAD/CAM V 19. planowana jest na targach BUDMA 2019.

Czytaj więcej

Nowości Dietrich's 2019

Nowe wydanie pisma dla architektów, projektantów, firm ciesielskich, dekarskich i fabryk domów drewnianych o projektowaniu, produkcji i realizacji konstrukcji drewnianych.

Czytaj więcej
© 2019 dietrichs.com